Yaşam

Three Sisters Final Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Three Sisters 36. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Kanal D’de seyirciyle buluşan sevilen dizisi Üç Kız Kardeş’in yönetmen koltuğunda Eda Teksöz oturuyor. Dizinin senaryosunu Nilüfer Özçelik ve Sevgi Yılmaz kaleme alıyor. Süreç Sinema imzasını taşıyan dizinin yeni bölümünde Somer ve Mustafa arasındaki gerilim tırmanıyor. Rüçhan ise Türkan’a savaş açar. Bakalım Üç Kız Kardeş dizisi 36. bölümde neler yaşanacak… İşte Üç Kız Kardeş 36. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi dün akşam 35. bölümüyle izleyiciyle buluştu.

İşte Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Üç Kızkardeşler 35. bölüm özeti sizlerle. ?

Beklenen karşılaşma yaşanıyor. Rüçhan ve Sevilay ilk kez karşı karşıya gelir. Bu sırada Türkan ve Somer’den güzel bir haber gelir. Çiftimiz doktor kontrolünde umut verici bir haber alır.

Döner’in bağışçı olmasını engellemek için son derece kararlı olan Nesrin ve Sadık harekete geçer. Bunun için Fahit’in doktoruyla görüşmeye karar verirler.

Fatih ise olanlardan habersizdir ve kızı için uğraşmaktadır. Bu sırada Fatih’in kızı Almanya’dan Türkiye’ye gelmek üzere yola çıkar.

Türkan şimdi Somer’e Sevilay’ın Mustafa’nın annesi olduğunu söylemek zorundadır! Türkan’ı bu zor kararı vermeye iten ise aldıkları yeni emirdir.

Özer ve Mustafa’nın ortasında buzlar eriyor. Özer, oğlu Mustafa’yı kazanmak için yeni bir adım atmayı planlıyor.

Sevilay konusunda Türkan’ı kontrol edemediğini anlayan Rüçhan, gelinini farklı şekillerde incitmeye çalışır. Sevilay’ın evine gider ve ailesinden uzak durması için onu tehdit eder.

Somer ve Mustafa arasında da gerilim tırmanmaktadır. Somer, Mustafa’nın evine gönderdiği adamları görünce atılım yapma sırasının kendisine geldiğini düşünür. Özer ise iki oğlunun bu hale gelmesine dayanamaz ve gözyaşları içinde müdahale eder.

Nesrin ve Rüçhan bu kez anlaştı! Nesrin, Sevilay ve Türkan’ın ortaklığının bitmesini ister. Ancak Türkan’ın buna hiç niyeti yoktur. Rüçhan ise katılımını tamamlamamış olan Türkan’a adeta savaş açmaktadır.

Peki Three Sisters 36. bölümde neler olacak? Türkan yalnız mı kalacak? Three Sisters son bölüm fragmanı burada. ?

Üç Kız Kardeş 36. Bölüm Fragmanı | ? Türkan yapayalnız kaldı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu