Haber

Kavak Belediyesi Parkları Yaz Sezonuna Hazırlıyor

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, yaz sezonunun gelmesiyle birlikte tüm ekiplerini tarlaya sürerek yeşil alan, park, bahçe gibi alanları vatandaşların kullanımına hazırlıyor.

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte Kavak Belediyesi ekiplerince yürütülen çalışmalar kapsamında parkların bakım-onarım ve temizlik çalışmaları hız kazandı. Genel temizlik, bakım ve onarım çalışmalarını da yürüten ilçenin, çalışmalar sonunda daha keyifli bir görünüme sahip olarak Kavaklılıların kullanımına hazır hale getirilmesi amaçlanıyor.

Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nun seferber ettiği ekipler, parklardaki aydınlatma sistemlerini tamir ediyor, yürüyüş yolları ve çöp kutularını yeniliyor, bank sayısını artırıyor ve bozulanları tamir ediyor. Parklarda da gruplar spor Ayrıca aletleri ve çocuk oyun gruplarını da korur. Tüm bu çalışmaların yanı sıra parklar detaylı bir şekilde temizlenerek yaza hazır hale getiriliyor.

Çalışma ve hazırlıkların vatandaşların daha rahat ve inançlı bir ortamda dinlenmesi ve güzel vakit geçirmesi için olduğunu belirten Lider Sarıcaoğlu, “Yazın gelmesiyle birlikte ilçemizde genel bir çalışma başlattık. sağlıklı, temiz ve yeşil bir Kavak için tüm hızıyla devam etmektedir.Tüm parklarımızda bakım onarım çalışmaları kapsamında çocuk oyun parkları, aydınlatma sistemleri ve yürüyüş yollarının bakım ve onarımları yapılmaktadır.Bunların yanı sıra gruplarımız ağaçların bakımlarını da yapmaktadır. , tüm park ve bahçelerde bulunan ağaçlar hastalıklara karşı budanmakta ve ilaçlanmaktadır.İlçeyi daha güzel hale getirmek için cadde refüjlerinde yeşillendirme ve çiçeklendirme faaliyetlerimiz kesintisiz devam etmektedir.Tüm çalışmalarımız hemşehrilerimizin keyifli vakit geçirmeleri için parklarımızda ve tüm sosyal tesislerimizde temiz ve huzurlu bir ortamda aileleri ve çocukları ile vakit geçirmektedir.” – SAMSUN

incirliova-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu