Haber

Süper Lig’de 7 haftalık maç programı açıklandı

SporToto Büyük Lig’de 19, 20, 21, 22, 23, 24 ve 25. haftalarda oynanacak maçların programı kesin olarak belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre ligde 7 haftalık maç programı şöyle:

19. hafta

13 Ocak Cuma:

17.00 Yukatel Kayserispor-Demir Küme Sivasspor (RHG EnerTürk Enerji)

20.00 Galatasaray-Atakaş Hatayspor (Nef)

14 Ocak Cumartesi:

13.30 Fraport TAV Antalyaspor-Bitexen Giresunspor (Corendon Airlines Park Antalya)

16.00 Adana Demirspor-MKE Ankaragücü (Yeni Adana)

16.00 Arabaim.com Konyaspor-Beşiktaş (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

19.00 Trabzonspor-Medipol Başakşehir (Medical Park)

15 Ocak Pazar:

13.30 HangiKredi Ümraniyespor-İstanbulspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 Kasımpaşa-VavaCars Fatih Karagümrük (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Gaziantep FK-Fenerbahçe (Kalyon)

20. hafta

20 Ocak Cuma:

20.00 Adana Demirspor-Bitexen Giresunspor (Yeni Adana)

21 Ocak Cumartesi:

16.00 Kasımpaşa-Medipol Başakşehir (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Galatasaray-Fraport TAV Antalyaspor (Nef)

22 Ocak Pazar:

13.30 Gaziantep FK-Demir Lig Sivasspor (Kalyon)

16.00 Corendon Alanyaspor-VavaCars Fatih Karagümrük (Kırbıyık Holding)

16.00 Yukatel Kayserispor-Beşiktaş (RHG EnerTürk Enerji)

19.00 Trabzonspor-İstanbulspor (Medical Park)

23 Ocak Pazartesi:

20.00 Arabaim.com Konyaspor-MKE Ankaragücü (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

20.00 Hangi Kredi Ümraniyespor-Fenerbahçe (Ümraniye Belediyesi Şehir)

21. hafta

27 Ocak Cuma:

20.00 Beşiktaş-Corendon Alanyaspor (Vodafone Park)

28 Ocak Cumartesi:

13.30 Demir Lig Sivasspor-Adana Demirspor (Sivas 4 Eylül)

16.00 MKE Ankaragücü-Gaziantep FK (Eryaman)

16.00 Atakaş Hatayspor-Trabzonspor (Yeni Hatay)

19.00 Fraport TAV Antalyaspor-HagiKredi Ümraniyespor (Corendon Airlines Park Antalya)

19.00 Bitexen Giresunspor-Galatasaray (Çotanak Spor Kompleksi)

29 Ocak Pazar:

13.30 İstanbulspor-Yukatel Kayserispor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Medipol Başakşehir-Arabam.com Konyaspor (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker)

22. hafta

31 Ocak Salı:

17.00 Corendon Alanyaspor-Demir Küme Sivasspor (Kırbıyık Holding)

20.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Beşiktaş (Atatürk Olimpiyat)

1 Şubat Çarşamba:

17.00 Kasımpaşa-Bitexen Giresunspor (Recep Tayyip Erdoğan)

17.00 Gaziantep FK-Atakaş Hatayspor (Kalyon)

20.00 Trabzonspor-Fraport TAV Antalyaspor (Medical Park)

20.00 Galatasaray-HagiKredi Ümraniyespor (Nef)

2 Şubat Perşembe:

17.00 Arabaim.com Konyaspor-İstanbulspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir Belediyesi)

17.00 Yukatel Kayserispor-Medipol Başakşehir (RHG EnerTürk Enerji)

20.00 Adana Demirspor-Fenerbahçe (Yeni Adana)

23. hafta

4 Şubat Cumartesi:

13.30 MKE Ankaragücü-VavaCars Fatih Karagümrük (Eryaman)

16.00 Demir Lig Sivasspor-Beşiktaş (Sivas 4 Eylül)

19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Gaziantep FK (Corendon Airlines Park Antalya)

5 Şubat Pazar:

13.30 İstanbulspor-Corendon Alanyaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Atakaş Hatayspor-Kasımpaşa (Yeni Hatay)

19.00 Galatasaray-Trabzonspor (Nef)

6 Şubat Pazartesi:

17.00 HangiKredi Ümraniyespor-Adana Demirspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

20.00 Bitexen Giresunspor-Yukatel Kayserispor (Çotanak Spor Kompleksi)

20.00 Fenerbahçe-Arabam.com Konyaspor (Ülker)

24. hafta

10 Şubat Cuma:

17.00 Kasımpaşa-Fraport TAV Antalyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

20.00 Beşiktaş-MKE Ankaragücü (Vodafone Park)

11 Şubat Cumartesi:

13.30 VavaCars Fatih Karagümrük-Demir Lig Sivasspor (Atatürk Olimpiyat)

16.00 Corendon Alanyaspor-Medipol Başakşehir (Kırbıyık Holding)

19.00 Trabzonspor-HagiKredi Ümraniyespor (Medical Park)

12 Şubat Pazar:

13.30 Arabaim.com Konyaspor-Bitexen Giresunspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

16.00 Adana Demirspor-Atakaş Hatayspor (Yeni Adana)

19.00 Yukatel Kayserispor-Fenerbahçe (RHG EnerTürk Enerji)

13 Şubat Pazartesi:

20.00 Gaziantep FK-Galatasaray (Galyon)

25. hafta

17 Şubat Cuma:

20.00 İstanbulspor-Demir Lig Sivasspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

18 Şubat Cumartesi:

13.30 Atakaş Hatayspor-Arabam.com Konyaspor (Yeni Hatay)

16.00 HangiKredi Ümraniyespor-Gaziantep FK (Ümraniye Belediyesi Şehir)

19.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim)

19 Şubat Pazar:

13.30 MKE Ankaragücü-Corendon Alanyaspor (Eryaman)

16.00 Bitexen Giresunspor-VavaCars Fatih Karagümrük (Çotanak Spor Kompleksi)

16.00 Fraport TAV Antalyaspor-Yukatel Kayserispor (Corendon Airlines Park Antalya)

19.00 Trabzonspor-Adana Demirspor (Medical Park)

20 Şubat Pazartesi:

20.00 Galatasaray-Kasımpaşa (Nef)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort
istanbul escort