Teknoloji

Elden, Ring Game Pass Hizmetine Katılmak İstiyor

Geçmişte pek çok kaliteli oyunu aboneleri ile buluşturan Game Pass, büyük bir bomba daha patlatabilir. İleri sürülen büyük argümana göre, Yazılımdantarafından geliştirilmiş Elden Ring Oyun Biletiservis tamam olabilir


İlginizi çekebilir:  Yeni Game Pass Temmuz 2023 Gelen Oyunlar


Elden, Ring Game Pass Hizmetine Katılacak mı?

Geçtiğimiz günlerde Xbox Oyun Üretici Deneyimi ve Ekosistem Lider Yardımcısı Sarah Bond, Twitter’da yaptığı iki farklı paylaşımla oldukça heyecanlandı. Öyle ki Xbox etiketiyle ilk kez yüzük ve yaşlı kadın emojisi paylaştı. Aradan çok geçmeden bu gönderiyi alıntılayarak yorum kısmına yaşlı kadın ve yüzük emojisi eş anlamlısı yazdığı bir Elden Ring görseli ekledi.

Tahmin edebileceğiniz gibi bu, Elden Ring oyununun Game Pass hizmetine gelmesiyle ilgili bir tartışma fırtınası başlattı. Bu tezler doğru çıkarsa 2021 yılında kısa süreliğine abonelere sunulan Red Dead Redemption 2 ve kısa bir süre önce hizmete dönen Grand Theft Auto 5’in ardından Elden Ring bir başka büyük bomba olacak ve herkesi şaşırtacak. Çünkü Game Pass abonelerine sunulacak ilk FromSoftware olacak.

Sizce bu tezler gerçekleşebilir mi? Elden Ring oyununu Microsoft firmasının ücretli abonelik hizmetinde görmek ister misiniz? Aşağıdaki yorum bölümünden bizimle niyetinizi paylaşabilirsiniz.

Elden Ring Konusu

Erdtree kaynağı Elden Ring, Ebedi Kraliçe Marika tarafından yönetilen diyarlar arasında modüllere bölünmüştür ve her oğul ve yarı tanrı, Great Runes adlı bir modül alır. Ancak bu durum The Shattering adı altında yeni bir savaşın başlamasına neden olur. Elden Ring parçalarını toplamak için savaşacağız ve sonunda Kraliçe Marika the Ebedi oğulları ve yarı lordları ortadan kaldırarak Elden Lord olacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu